Kayseri'de E-Ticaret Hizmetleri

E-Ticaret SEO

Her gün geçen gün artan online alışveriş müşterileri firmaları E-ticaret platformlarına yatırım yapmaya itiyor. Artan bu kitle onları doğrudan satın almak istedikleri ürüne götürmek için Google ve Yandex gibi arama motorları aracılığıyla yaptıkları sorgulara giderek daha fazla güveniyor. E-ticaret SEO, sizin ürünlerinizin bu sorgular sonucunda arama motorlarında daha üst sıralarda görünmesini sağlamakla ilgilidir.

Devamını Oku
Sosyal Medya

Sosyal medya artık sadece bilinirliği ve etkileşimi artırmakla ilgili değil. E-ticaret sosyal medya yönetiminde uzman kişiler, doğru zamanda doğru kitleyle etkileşim kurmak için farklı platformlar kullanarak sosyal medya kanallarının gelir potansiyelini artıracağının farkındadır. Bu platformlar üzerinde kuracağınız kaliteli stratejiler ile ürünlerinizi yeni kitlelere tanıtın veya yeniden pazarlama stratejileri ile mevcut müşterileriniz yeni ürünler satın.

Devamını Oku
Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO), mevcut web trafiğinizden daha fazla değer elde etmekle ilgilidir. Hiçbir yerde, kullanıcı başına işlem sayısındaki ve kullanıcı başına harcamadaki artışın doğrudan kâr hanenizi etkilediği bir e-ticaret web sitesinden daha önemli olamaz. Test hipotezlerine dayanarak web sitenizin dönüşüm oranını artırmak için Google optimize platformunu kullanıyoruz. 

Devamını Oku
Google Alışveriş

Google Alışveriş, e-ticaret işletmeleri için mevcut en güçlü araçlardan biridir. Ürünlerinizi doğrudan Google Alışveriş'e ekleyerek, satın almaya hazır insanları çekerek etkileşim ve dönüşüm oranlarını artırmak için ürün bilgilerinizi ve fiyatlandırmanızı Google alışveriş platformuna ekliyoruz.

Devamını Oku
Dijital PR

Deneyimli pazarlamacılar, müşterileri bir mağazaya çekmenin, sayfalarınıza yüksek kaliteli backlinkler oluşturmak kadar marka bilinirliği yaratmakla da ilgili olduğunu anlar. Dijital PR ve e-ticaret, markanızı ve ürünlerinizi tanıtma şeklinizde hem ölçülebilirliğe hem de yaratıcılığa odaklanmanız nedeniyle el ele gidebilir. Dijital PR, uzman ekibimizle size markanızı oluşturma ve marka sadakatini besleme fırsatı sunar.

Devamını Oku
E-Ticaret Stratejileri

Kapsamlı bir e-ticaret stratejisi, tüm pazarlama kanallarınızı bir araya getirerek ortak bir hedef doğrultusunda çalıştıklarından emin olur. Birinci ve üçüncü taraf verilere dayalı analizlerimiz ve araştırmalarımız e-ticaret mağazanız için doğru sonuçları elde etmeniz için size en iyi önerileri ve rehberliği sunmamıza olanak tanır.

Devamını Oku

Sizinle ve işinizle iş birliği içinde çalışarak, karlı ve sürdürülebilir uzun vadeli başarı elde etmenize yardımcı olacağız. E-ticaret uzmanlarımız, işletmenizi bir pazar oyuncusundan bir pazar liderine dönüştüren ve sizi orada tutan çok kanallı stratejiler geliştirmek için kurum içi deneyimi, kampanya zekasını ve en son teknolojiyi birleştirir.

WhatsApp WhatsApp