Kayseri Google Reklamları

Google ADS hizmetleri için Kayseri E-ticaret ile çalıştığınızda rakiplerinizi geride bırakacak en büyük Google ADS yöntemlerine sahip olacaksınız.

Kayseri Google Reklamları

Google reklamına mı ihtiyacınız var? Kayseri E-ticaret, hem küçük hem de büyük kuruluşlar için uygun fiyatlı Google Reklamları sunmaktadır. Google reklam harcamalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz. Arama sonuçlarının en üstünde yer almanıza yardımcı olmak üzere saygın bir Kayseri Google reklam ajansıyız.

Google Reklamları Nedir (Google Ads Nedir)

Google, google.com'daki arama sonuçlarında görünen reklamları sunmak için Google AdWords'ü kullanır ve ayrıca diğer web sitelerinde gösterilen reklamları sunmak için görüntülü reklam ağını ve AdSense programını kullanır.

Hem sonuç sayfasının altındaki kısım hem de organik bağlantıların üstündeki kısım ücretli Google reklamları içeriyor.

"Reklam" etiketi, sponsorlu sonuçları veya reklamları gösterir. Organik sonuçlar, reklamlardan önce görünen sonuçlardır.

Google, "Google Görüntülü Reklam" ağında görüntülü reklamlar da sağlar. Görüntülü reklam ağı, Google ile işbirliği yapan ve Google reklamlarının gösterilmesine izin veren çok sayıda bağımsız web sitesidir. Görüntülü reklam ağındaki Google reklamları farklı şekilde hedeflenebilir ve metin, resim, video veya zengin medya biçimlerinde gelebilir.

Yanı sıra Google Ads hakkında oldukça merak edilen bazı önemli konular var. Gelin şimdi bu soruların cevaplarını hep birlikte öğrenelim.

Google Anahtar Kelime Nedir?

Bir mal veya hizmeti belirten kelimeler veya ifadelere denir. Örneğin; Kayseri dijital servis, pantolon, kırmızı çizgi...

Google TBM Nedir?

Bir kullanıcı bir Google AdWords reklamını her tıkladığında bir reklamverenin ödediği tutar, TBM veya tıklama başına maliyet olarak bilinir. Anahtar kelimelerinizin zorluğu, maksimum teklifleriniz ve Kalite Puanlarınızın tümü TBM'nizi etkiler. Aramaya ve sektöre bağlı olarak, AdWords'ün ortalama tıklama başına maliyeti değişiklik gösterir.

Google Kalite Puanı Nedir?

Çoğunlukla reklamınızın TO'suna, anahtar kelime alaka düzeyine ve açılış sayfası kalitesine bağlı olan bu metrik, Google tarafından reklamınızın ziyaretçiye ne kadar uygun ve yararlı olduğunu değerlendirmek için kullanılır. Daha yüksek Kalite Puanına sahip anahtar kelimelerle daha fazla para kazanacak ve daha yüksek reklam sıralamaları elde edeceksiniz.Kalite puanı, tahmin edilen tıklama oranları, reklamların alaka düzeyi ve açılış sayfası deneyimi hakkındaki bilgilerin ortalamasıdır. Sayı 1 ile 10 arasındadır. En yüksek kalite puanı 10'dur ve daha küçük bütçelerle daha iyi puanlar alınabilir.

Google Yatırım Getirisi Nedir?

Google Ads yatırımlarınızdan elde ettiğiniz gelir, Google Ads YG olarak bilinir. Reklam hedeflerinizi belirlemek, yatırım gelirinizi hesaplamanın ilk adımıdır. Aşağıda tipik hedeflerin bazılarının bir listesi bulunmaktadır:

  • Satış yapmak veya satışları artırmak (çevrimiçi ve çevrimdışı) 
  • Ürününüzle ilgilenen müşterilerden potansiyel müşteriler elde etmek
  • Şirketiniz, ürünleriniz veya hizmetleriniz için marka bilinirliğini artırmak

Üst Düzey Google Reklamlarımız İle Hızlı Sonuçlar Ve Daha Yüksek Yatırım Getirisi Elde Edebilirsiniz

Kuruluşunuz için olası satışlar elde etmek için en iyi ve en hızlı yaklaşım, tıklama başına ödeme reklamcılığıdır. Google'da reklam vermeye başladıktan sonra, reklamlarınız müşterilerinizin önünde görünmeye başlayacağından, olası satış elde etme şansınız çok yüksektir.

Google'da reklam vermek için kullanıcıların reklamlarınızı tıkladıktan sonra erişebilecekleri bir web sitesine veya açılış sayfasına ihtiyacınız var. Diğer dijital pazarlama stratejilerinden biraz daha yüksek fiyatlara sahip olmasına rağmen, Google reklamcılığı hızlı sonuçlar verir. Google reklamlarınızdan biri her tıklandığında ücretlendirilirsiniz. Hem küçük hem de büyük işletmeler için Kayseri E-ticaret, uygun fiyatlı ancak etkili Google Reklamları sunar. Yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak için profesyonel ekibimiz, reklamlarınızın performansını analiz etmeye devam ederken Google Reklamları reklamlarınızı optimize eder. Google ADS hizmetleri için Kayseri E-ticaret ile çalıştığınızda rakiplerinizi geride bırakacak en büyük Google ADS yöntemlerine sahip olacaksınız.

Neden Google Reklamlarına Yatırım Yapmalısınız?

  • Bütçe Kontrolü: Bir Google Ads hesabı oluşturmak veya bir Google Ads kampanyası başlatmak için kesinlikle minimum yatırım gerekmez. Google ADS bütçenize uyacak şekilde değiştirebileceğiniz için, Google'da reklam yayınlamaya başladığınızda bütçeniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz.
  • Ölçeklenebilirlik: Google Ads Pazarlama kampanyanızın başarısına bağlı olarak ölçeği büyütebilir veya küçültebilirsiniz. Reklamlar ölçeklenebilir, maliyet akışları yönetilebilir ve en iyi reklam kampanyalarınızın çıktısı maksimize edilebilir.
  • Analiz: Analitik araçların yardımıyla Google reklam kampanyanızın başarısını kapsamlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Google reklamlarınızı kaç kişinin tıkladığını ve diğer ayrıntıları da içeren çeşitli bilgileri inceleyebilirsiniz.
  • Amaca Uygunluk: Google aramalarının bir hedefi olanlar tarafından yapılması daha olasıdır. Böylece hedef kitle ile Google ADS üzerinden doğrudan iletişime olanak sağlayan bir platform sunmaktadır.
WhatsApp WhatsApp