Kayseri SEO

SEO paketleri, bir web sitesini arama sonuçlarının en üstünde görünecek şekilde optimize etmek için hazırlanan hizmetlerdir.

 

SEO Hizmetleri Nelerdir?

SEO paketleri, bir web sitesini arama sonuçlarının en üstünde görünecek şekilde optimize etmek için hazırlanan hizmetlerdir. Web sitesi analizi, içerik pazarlama SEO hizmetleri ve çok sayıda materyal içeren SEO hizmetleri, SEO paketlerine dahildir.

E-ticaret SEO ile ana özelliklere odaklanabilir ve potansiyel bir SEO uzmanının daha önce tanımlanmamış SEO hedefini tahmin edebilirsiniz. Teklif göndermek için SEO Paketiniz şimdi kullanıma hazır!

Web Sitesi Sıralamasını, Trafiğini ve Satışlarını Arttıran SEO Hizmetleri

Kayseri E-ticaret'in sunduğu SEO çözümleri, arama hacminizi düşürmenin yanı sıra dönüşümleri, alan adı otoritesini ve marka bilinirliğini artıracaktır. Kayseri'deki en iyi SEO firmalarından biri Kayseri E-ticaret'tir ve SEO Hizmetleri paraya değer. SEO çözümlerimiz sayesinde Google arama sonuçlarında daha üst sıralarda görüneceksiniz.

Web sitesi optimizasyonundan anahtar kelimelere kadar her şeyi mümkün olan en kısa sürede halletmek SEO'nun sorumluluğundadır.

SEO Hizmetlerimiz Şunları İçerir:

Sayfa İçi SEO

SEO paketlerimizin yardımıyla tüm web sitenizi daha iyi SEO sonuçları için optimize edebilirsiniz.

Sayfa Dışı SEO

Off-Page SEO, sağlam geri bağlantılar oluşturmayı içerir.

İçerik Pazarlama

İçeriğinizi, maksimum erişim sağlamak için çevrimiçi olarak pazarlıyoruz.

Spam Bağlantı Kaldırma

Web sitenize yönlendirilen spam bağlantılarınızı engelliyoruz.

Google Cezasının Kaldırılması

Geçmişte ceza aldıysanız, herhangi bir Google cezasını kaldırmak için web sitenizi ve backlink bağlantılarınızı düzeltebiliriz.

Web Sitesi Denetimi

SEO hatalarını belirlemek için kapsamlı bir web sitesi denetimi ile size yardımcı olabiliriz.

Kayseri’de SEO Hizmetlerinin Maliyeti Ne Kadardır?

SEO hizmetlerinin fiyatı, hedeflenecek anahtar kelime miktarı, yerel SEO, ulusal veya uluslararası SEO, E-ticaret SEO, içerik pazarlaması ve web sitesi tasarımı değişiklikleri dahil olmak üzere bir dizi değişkenden etkilenir.

Bu SEO hizmetlerini kullanırsanız, SEO için aylık ortalama 4K ile 8K arasında ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

SEO Hizmetleri Fiyatlandırma Faktörleri

SEO hizmetleri çoğunlukla şu 2 faktörden etkilenir: sayfa içi optimizasyon ve sayfa dışı optimizasyon. Bunlara ek olarak, SEO Hizmetimizin maliyetini belirleyen diğer unsurlar arasında raporlama, anahtar kelime sıralamalarını takip etme ve geri bağlantı taktikleri yer almaktadır. Uygun fiyatlı SEO hizmetinin, çeşitli değişkenlere bağlı olarak Kayseri E-Ticaret'te mevcuttur.

SEO Hizmetlerimizdeki İçerikler Neleri İçeriyor?

OnPage SEO İçeriği

Üzerinde çalıştığımız herhangi bir web sitesi SEO kampanyasının en önemli yönü sayfa optimizasyonudur. Google arama sonuçlarındaki web sitelerinin sıraları, sağlam bir sayfa içi SEO pazarlama stratejisi ile hızla iyileştirilebilir. OnPage SEO prosedürümüzü buradan görüntüleyin:

Anahtar Kelime Araştırması

Kayseri E-Ticaret'te arama motoru optimizasyonu uzmanları, mal ve hizmetleriniz için en uygun ve ilgili arama ifadesini belirlemek için anahtar kelime araştırması yapar. Web siteleri için sayfa ve anahtar kelime optimizasyonunu mükemmel bir şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olan SEO stratejimizde çok önemli bir adımdır. Anahtar kelime araştırması ve analizi yaparken müşterinin hedef pazarını göz önünde bulundururuz. 

Web Sitesi Denetimi ve Hata Kaldırma

Web sitenizin zayıf noktalarını belirlemek için kapsamlı bir site denetimi gerçekleştiriyoruz. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için web sitesi mimarisini, gezinmeyi, URL yapısını, site haritasını ve site haritası optimizasyonunu değerlendiriyoruz. Teknik site değerlendirmemiz sırasında, web sitenizin Google arama sonuçlarındaki performansını iyileştirmek için tüm bu önemli unsurlara odaklanıyoruz.

İçerik Denetimi

SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, içerik optimizasyonumuz sırasında iyileştirilebilecek alanları bulmak için derinlemesine bir içerik denetimi gerçekleştirir. Her bir sayfayı analiz ediyor ve daha iyi SEO sonuçları için bir içerik oluşturma ve içerik optimizasyon planı oluşturuyoruz. Bu ayrıca içerik düzenlemede ve yüksek kaliteli içerik oluşturmada yardımcı olur. Hedef kitleye içerik alaka düzeyini artırmak için başlık etiketleri, sayfa başlıkları, anahtar kelime yoğunluğu, anahtar kelime yakınlığı, anahtar kelime belirginliği, anahtar kelime çeşitliliği ve diğer birçok faktörü kontrol ediyoruz.

Dönüşüm İzleme Kurulumu

Dönüşüm, SEO kampanyalarımız sırasında ilgilendiğimiz en önemli faktördür. Bunu yapmak için önce müşterilerimizle onlar için gerçek dönüşümün ne olduğunu ve bu dönüşümün değerini anlamak için tartışırız. Ardından, sayfa içi SEO sürecimiz sırasında Google analytics'te dönüşüm izleme, hedef kurulumu ve değeri kuruyoruz. Müşterimizin dönüşümü izlemesine ve işimizin kalitesini ve site ziyaretçilerini ve kullanıcı davranışını ölçmesine yardımcı olur.

Rakip Denetimi

Web sitesine rekabet avantajı sağlamak için SEO uzmanları ayrıca müşterimizin rakipleri hakkında ayrıntılı bir araştırma yapar. Daha iyi bir SEO planı geliştirmek için web sitelerinin alan adı otoritesini ve geri bağlantı tekniğini değerlendiririz.

Backlink Denetimi

Sayfa içi arama motoru optimizasyonu prosedürü sırasında, sonunda web sitesine zarar verebilecek zararlı geri bağlantıları bulmak ve spam geri bağlantılarını ortadan kaldırmak için bağlantı profilini inceleriz.

Araç Kurulumu

Web sitesi trafiğini ve dönüşümleri optimize etmek ve ölçmek için Kayseri E-ticaret, sürekli olarak Google Analytics, Google Search Console ve Google Etiket Yöneticisi gibi güçlü otomatik teknolojilerden yararlanır. Daha iyi sonuçlar elde etmek için, site haritası ve robots.txt dosyası henüz sitede yoksa ek olarak oluşturuyoruz.

Blog Denetimi

Ekibimiz, site tasarımını güçlendirmek için optimize edilebilecek yerleri belirlemek için Blog'u kapsamlı bir şekilde inceler. Daha hızlı sonuçlar ve web sitesi kullanılabilirliğini geliştirmek için dahili bağlantı ve bağlantı metni optimizasyonunu inceliyoruz. Sosyal medya pazarlamasını daha hızlı kullanabilmek için sosyal paylaşımlar oluşturuyoruz.

OffPage SEO İçeriği

SEO pazarlama planımızın bir diğer önemli bileşeni de sayfa dışı SEO'dur. "Sayfa dışı" terimi ayrıca bağlantı kurma anlamına gelir. Bağlantı oluşturma yöntemlerimiz güvenli ve tamamen beyazdır. Google'ın geri bağlantı oluşturma gereksinimlerine, bağlantı oluşturucu ekibimiz tarafından titizlikle uyulur. Ayrıca, müşterimizin web sitesinin iyi sıralanmasına yardımcı olacak yüksek kaliteli, doğal geri bağlantılar oluşturmak için içerik pazarlamasına çok çaba harcarlar. Daha kaliteli ve yetkin backlinkler ile sitenizin link profili yükseltilir.

Bağlantı kurma prosedürümüzü buradan görüntüleyin:

  • Blogger Erişimi: Ekip, müşteri pazarımızla alakalı blog yazarları bulur ve kaliteli içerikten geri bağlantılar oluşturmaya çalışır. Onlara geri bağlantı vermeleri için web sitemizdeki ilgili içeriğin bağlantısını sağlıyoruz.
  • İçerik pazarlama: Profesyonellerimiz öncelikle yüksek kaliteli içerik üretmeye ve bunu basın bültenleri, makaleler ve bloglar yayınlayan web sitelerinden yüksek otoriteli geri bağlantılar elde etmek için teşvik etmeye odaklanır.
  • Yerel Atıflar: Yerel alıntılar, yerel anahtar kelimeleri Google haritasında sıralamaya yardımcı olur. Bazen yerel alıcılar yerel hizmet sağlayıcıları arar, böylece yerel alıntılar olası satış yaratma şansını artırabilir. Çevrimiçi varlığınızı artırmanıza yardımcı olur.
  • Yerel İlanlar: Yerel hizmetler sunuyorsanız, yerel reklamlar yerel işletmeniz için hızlı potansiyel müşteriler oluşturabilir. Yerel sınıflandırılmış gönderimler, saygın yerel sınıflandırılmış web sitelerinden geri bağlantılar elde etmek ve olası satış yaratma olasılığını artırmak için yapılır, çünkü yerel listeler herhangi bir mal veya hizmeti yerel olarak satmayı çok kolaylaştırır.
  • Sosyal Medya Profili Oluşturma: Sosyal medya profilleri, bir şirketin çevrimiçi itibarını hızla artırır. Bu sosyal medya siteleri, müşterinin arama motoru sonuçlarında bazı olumsuz değerlendirmeleri veya yorumları varsa, kurumsal müşterilerin çevrimiçi itibarını yönetmek için oldukça faydalı olabilir.
  • Basın Bülteni Gönderimleri: Basın bülteni, müşterilerin ödüller ve teklifler vb. gibi etkinlikleri doldurmalarına yardımcı olur. Ekibimiz etkinliğin veya programın ayrıntılarını yakından analiz eder ve bu konuda sözcüğü yaymak için çalışan iyi seçilmiş bir bilgi parçası hazırlar. 
  • Blog Gönderimleri: Bloglar, SEO optimizasyon çabalarını destekler ve faydalı sonuçlar üretir. Bu bloglar, potansiyel müşterilere ulaşmak için sosyal medya pazarlaması için de kullanılabilir. Çevrimiçi pazarlama çabalarımızı desteklemek için blog yazıları için anahtar kelime optimizasyonu ile ilgileniyoruz.
WhatsApp WhatsApp